iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

ABC: Kõik vajalik tulumaksu deklareerimisest!

ABC: Kõik vajalik tulumaksu deklareerimisest!

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et alates südaööst saab maksu- ja tolliametile deklareerida oma eelmise aasta tulusid.

Maksu- ja tolliamet usub, et mingeid tõrkeid leheküljel olema ei saa ning ameti koduleht püsib töökorras ka kõige kibedamal deklaratsioonide täitmise ajal.Sel aastal prognoositakse deklareerijate arvuks 645 000 inimest. Tagastatav tulumaks ulatub 94 miljoni euroni.Maksu- ja tolliamet hakkab internetis deklareerinutele raha tagastama alates 28. veebruarist, paberil esitajad saavad raha alates 20. aprillist.

Viimane aeg tulu deklareerida on 2. aprill. Tuletame siinkohal meelde, kes ja millisel juhul peavad tuludeklaratsioone esitama, mis on muutunud varasemaga võrreldes ning millised kulud saab maksustatavast tulust maha arvata.Loe edasi: http://majandus.delfi.ee/news/tarbija/abc-koik-vajalik-tulumaksu-deklareerimisest.d?id=63917303

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus