iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

“15% ametnikest võiks koondada!”

“15% ametnikest võiks koondada!”

Rubriik: Õhtuleht

Arvo Uustalu kirjutab tänases Õhtulehes riigiaparaadi kokkutõmbamisest. "15% riigiametnike koondamine mööduks täiesti valutult. Valusam küsimus on, keda ja kust," leiab endine riigikontrolör Hindrek-Peeter Meri, et riigil oleks raha kokkuhoiukohti küllaga.

"15% riigiametnike koondamine mööduks täiesti valutult. Olen ise äärmiselt ratsionaalne inimene ja näen, et raiskamist on palju.

Samas usun, et nii suure koondamisega ei kasvaks töötute arv proportsionaalselt," põrutab aastatel 1990–1997 riigikontrolörina töötanud Hindrek-Peeter Meri. Ja tõdeb, et praeguses raskes majandusolukorras on inimestel tekkinud õigustatud ootus, et oma ridu kärbiksid ka riigiasutused.Ametikohta üles öelda on raske, kuid kriisist väljatulemine nõuabki suuri ohvreid, ütleb Meri. "Ka palkade vähendamine riigiametites tuleks ära teha. Muidu mülkast välja ei saa.

Samuti on rahval raske mõista poliitikutele ja ametnikele miljoniautode ostmist ning nende laia joone jätkamist," leiab ta.Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=328688

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus